Muhasebe CRM yayına açılalı bir hafta olmadan muhteşem yenilikler geliştirme başladık.

1- Fatura AlımıFatura İşleme ve Beyanname Verme Öncesi Yetkili Tarafından Kontrol işlemleri için tik işaretlerini kaldırdık. Yerine durum renklendirme sistemi yaptık.

İşlem devam ediyorsa turuncu renk görünecek ve tamamlandığında yeşil renge dönecek.

2- Fatura Alım, İşleme ve Kontrol işlemlerine artık not ekleyebleceksiniz. Eklenen not ilgili işlemin üstüne tıklandığında detaylı olarka görünecek.

3- Fatura Alım, İşleme ve Kontrol işlemlerini kimin yaptığını görebileceksiniz. Çünkü bu alana not veya işlem eklerken sistem arka planda otomatik olarak o işlemi yapan kişiyi tanıyıp sisteme kaydedecek. Böylece işlemi yapan kişiyi siz ve diğer çalışanlar görebilecek.

4- Fatura Alım, İşleme ve Kontrol işlemlerini hangi tarih ve saatte yapıldığını görebileceksiniz. Sistem arka planda bu alanlar ile ilgili işlem yapıldığında (işaretlendiğinde) hangi tarih ve saatte yapılığını kaydederek sizlere ve diğer çalışanlara gösterebilecek.

Bunların dışında ayrıca ilk işaretleme tarihini ve sonradan yapılan son değişiklik tariini ayrı ayrı gösterecek.

5- Beyanname İş Takip sayfasında işlemin kimin tarafından yapıldığını yanına mouse ile geldiğinde üzerine tıklamadan yanaştığınız an görebileceksiniz. 

6- Mali müşavir veya çalışan her hangi bir çalışana göre eklediğinde bilgilendirme maili dışında isterseniz bilgilendirme SMS olarak da gidecek. (mail ve sms olmak üzere iki bildirim seçeneği artık mevcut)

7-  Şuan çok işinize yarayacak önemli bir özellik üzerinde çalışıyoruz ve bir kaç güne kadar tamamlandığında size haber vereceğiz :)

Sizden gelen yoğun talep ve Ramazan ayınında başlaması vesile ile sizleri kırmayıp ekstra 30 indirim alımı daha tanımlanmıştır.

Ürünün Satış Fiyatı: 1.499 TL

30 Kişiye Uygulanacak Ekstra İndirim Tutarı: 700 TL

Özel İndirimli Fiyat: 799 TL

 (bu fiyat sadece 30 alım için geçerlidir)

Yıllık Ücret Yoktur, Bir Defa Alın, Ömür Boyu %100 ÜCRETSİZ Kullanın!

Türkiye'nin İlk Muhasebe Bürosu İş Takip Sistemi İçin   ACELE EDİN! 

 700 TL'lik Büyük İndirim Fırsatını Kaçırmayın! 

TANITIM VİDEOSU