Muhasebe CRM yayına açılalı bir hafta olmadan muhteşem yenilikler geliştirme başladık.

1- Fatura AlımıFatura İşleme ve Beyanname Verme Öncesi Yetkili Tarafından Kontrol işlemleri için tik işaretlerini kaldırdık. Yerine durum renklendirme sistemi yaptık.

İşlem devam ediyorsa turuncu renk görünecek ve tamamlandığında yeşil renge dönecek.

2- Fatura Alım, İşleme ve Kontrol işlemlerine artık not ekleyebleceksiniz. Eklenen not ilgili işlemin üstüne tıklandığında detaylı olarka görünecek.

3- Fatura Alım, İşleme ve Kontrol işlemlerini kimin yaptığını görebileceksiniz. Çünkü bu alana not veya işlem eklerken sistem arka planda otomatik olarak o işlemi yapan kişiyi tanıyıp sisteme kaydedecek. Böylece işlemi yapan kişiyi siz ve diğer çalışanlar görebilecek.

4- Fatura Alım, İşleme ve Kontrol işlemlerini hangi tarih ve saatte yapıldığını görebileceksiniz. Sistem arka planda bu alanlar ile ilgili işlem yapıldığında (işaretlendiğinde) hangi tarih ve saatte yapılığını kaydederek sizlere ve diğer çalışanlara gösterebilecek.

Bunların dışında ayrıca ilk işaretleme tarihini ve sonradan yapılan son değişiklik tariini ayrı ayrı gösterecek.

5- Beyanname İş Takip sayfasında işlemin kimin tarafından yapıldığını yanına mouse ile geldiğinde üzerine tıklamadan yanaştığınız an görebileceksiniz. 

6- Mali müşavir veya çalışan her hangi bir çalışana göre eklediğinde bilgilendirme maili dışında isterseniz bilgilendirme SMS olarak da gidecek. (mail ve sms olmak üzere iki bildirim seçeneği artık mevcut)

TANITIM VİDEOSU